Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Ubezpieczenie korespondencji

Świadomość jak ważne dla każdego klienta jest bezpieczeństwo_nadanej_korespondencji oraz przesyłek, jest kluczowe w procesie doręczeń realizowanych przez ForPOSTA S.A.

Dla jeszcze większej wygody Operator uzupełnia ofertę o możliwość dodatkowego (poza standardowym) dedykowanego dla usług pocztowych ubezpieczenia nadanej korespondencji lub przesyłki pocztowej. Klient tym samym zyskuje możliwość zapewnienia komfortu i pewności, że wysyłana przesyłka wartościowa jest bezpieczna zarówno pod względem procesu doręczenia jak i gwarancji jej fizycznej wartości. Ochrona dodatkowa zaczyna się w momencie przyjęcia przesyłki przez listonosza, a kończy w momencie wydania przesyłki adresatowi. Dbając o najwyższą jakość oraz kompleksowość świadczonych  usług konsultanci handlowi ForPOSTA S.A. informują o szczegółach dotyczących bezpieczeństwa powierzonych nadań podczas każdej rozmowy handlowej.