Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Rozwiązania pocztowe

Jedną z najciekawszych innowacji w usługach oferowanych przez ForPOSTA S.A., jaka została udostępniona klientowi biznesowemu jest możliwość monitorowania, a nawet potwierdzenia doręczenia najtańszego listu zwykłego (raport w formie systemowej, sms lub e-mail)! Do każdego dokumentu nadania może być udostępniony aktualny status procesu doręczenia. Rozwiązania tego typu zarezerwowane były dotychczas jedynie dla usług świadczonych przez najlepsze firmy kurierskie. Dzięki udostępnieniu uzyskania raportu doręczeń - klient zyskuje pewność, że usługa została zrealizowana z jakością raportowania nie mającą odpowiednika na krajowym rynku pocztowym! 

Atutem usług świadczonych przez ForPOSTA S.A. jest również ekspresowa realizacja doręczeń, która w ramach usługi aglomeracyjnej następuje już w kolejnym dniu roboczym po nadaniu przesyłki. Tak krótkie terminy umożliwia organizacja pracy w ramach 49 lokalnych sortowni i agencji pocztowych zlokalizowanych we wszystkich byłych i obecnych miastach wojewódzkich. W przypadku doręczeń międzymiejskich realizacja doręczeń następuje najpóźniej w trzecim dniu roboczym po dniu nadania przesyłki. Dodatkowo w ramach współpracy do dyspozycji każdego klienta pozostaje „opiekun operacyjny”, helpdesk oraz call center. Zadaniem wymienionych struktur jest udzielenie kompleksowej pomocy w zakresie współpracy, a także rozwiewanie jakichkolwiek wątpliwości udzielając na bieżąco odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Sposób w jaki Operator oferuje usługi  powoduje, że klient nie absorbuje swego cennego czasu. Każdy list nadany strukturami ForPOSTA S.A. zostaje zapisany w bazie adresowej nadawcy, co znacząco przyspiesza nadanie i zaadresowanie każdej, kolejnej koperty. Listonosze Operatora podobnie jak pracownicy firm kurierskich, świadczą usługi bezpośredniego odbioru wszystkich przesyłek prosto z siedziby klienta, zgodnie z ustalonym harmonogramem wizyt lub na życzenie zlecającego.  Zastosowane przez ForPOSTA S.A. rozwiązania procesów pocztowych odpowiadają najwyższym oczekiwaniom jakości w dobie współczesnej gospodarki!

Ceny oferowane przez Operatora w ramach świadczonych usług, należą do najniższych w kraju. Gwarancja tak niskich cen jest możliwa m.in. dzięki zastosowaniu automatyzacji w procesie doręczeń, jak również dzięki optymalizacji rejonów obsługiwanych miast. Dzięki wieloletniej pracy na rzecz Poczty Polskiej zostały wypracowane standardy procedur usprawniające i porządkujące organizację pracy, co jest kolejnym czynnikiem pozwalającym ograniczyć koszty każdej doręczonej przesyłki. 

Wszystkie opisane powyżej procesy pozwalają w cenie najtańszego tzw. "listu zwykłego" nadać przesyłkę aż do 350g! 

ForPOSTA kreuje Nową Jakość Usług Pocztowych w Polsce. Wyprzedzanie oczekiwań rynku to jedna, z największych przewag konkurencyjnych Operatora!