Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Certyfikaty i wyróżnienia

Zgodnie ze swoją misją Operator dostarcza rzetelne oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie obsługi doręczeń pocztowych, gwarantując najniższą cenę w stosunku do jakości przy minimalnym zaangażowaniu klienta. Efekty starań ForPOSTA S.A. są doceniane, czego potwierdzeniem są liczne nagrody oraz certyfikaty rzetelności i jakości. Wśród nich na wyróżnienie zasługują: „Giełdowa Spółka roku”, Certyfikat ISO 9001 oraz „Gepard Biznesu”.

Za każdą z nagród i wyróżnień kryją się setki godzin pracy nad poprawą jakości i optymalizacją procesów związanych z obsługą korespondencji i przesyłek. Nagrody te mają duże znaczenie, ponieważ świadczą o docenianiu starań Operatora w podwyższaniu poziomu obsługi klienta, który jest w całym działaniu najważniejszy.

Przyznane wyróżnienia, m.in.:

ISO gepardy biznesu   fair play
gieldowa spółka roku   euro certyfikat solidna firma 
  firma przyjazna klientowi  
     

        Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość

Firma FORPOSTA S.A. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013. Projekt jest współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Dotacje na innowacje.