Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Kadry

Kadry ForPOSTA S.A. to doświadczeni profesjonaliści z branży doręczeń, którzy zdobywali wiedzę w najlepszych firmach kurierskich i pocztowych, co gwarantuje skuteczne wdrożenie nawet najbardziej złożonych projektów logistycznych. Kapitał Ludzki stanowi największą siłę Spółki i to właśnie dzięki niemu ForPOSTA S.A. może zaoferować klientom jedne z najbardziej wyrafinowanych rozwiązań pocztowych w kraju.

Kadra Zarządzająca:

Kierownictwo najwyższego szczebla w spółce ForPOSTA S.A. jest podstawą wartości Operatora, która gwarantuje stabilne i właściwie ukierunkowane formy rozwoju każdego projektu. Udział w wielu konferencjach oraz panelach eksperckich na szczeblu krajowym i międzynarodowym pozwala m. in. śledzić trendy i rozwiązania tworzone w najbardziej rozwiniętych sektorach konkurencyjnej gospodarki. Dyrektorzy Operacyjni, Budowy Sieci, Sprzedaży, Marketingu oraz Działu Projektów we współpracy z Koordynatorami Operacyjnymi, konsekwentnie nadzorują wdrożenia wynikające ze strategii Spółki. 

Dział Operacyjny:

Dział operacyjny stanowią eksperci rynku pocztowego i kurierskiego, zbierający doświadczenie branżowe w kraju i za granicą. Specjaliści w dziedzinie logistyki odpowiedzialni są za realizację najbardziej innowacyjnych wdrożeń wyprzedzających i kreujących oczekiwania rynku. 

Jednostki Partnerskie:

Struktury terenowe ForPOSTA S.A. to ludzie operujący od wielu lat w branży pocztowej i kurierskiej (m.in. w ramach współpracy z Pocztą Polską), dzięki czemu swoje zadania realizują z najwyższą skutecznością. W czasie wieloletniej współpracy, kompetencje oraz przygotowanie kadr było wielokrotnie weryfikowane. Odpowiedni dobór sprawdzonych współpracowników jest gwarancją wysokiej skuteczności i efektywności doręczeń, co w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami i sprawnymi procesami pozwala świadczyć usługi pocztowe na najwyższym poziomie.