Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Bieżące promocje

program lojalnościowy

Szanowni Państwo,

Gratulujemy wyboru usług Poczty Nowej Generacji!

ForPOSTA S.A. jest jednym z największych prywatnych operatorów pocztowych specjalizującym się od 13 lat w profesjonalnych doręczeniach dla sektora biznesowego na terenie całej Polski. Dzięki połączeniu najnowszych technologii z ogromnym doświadczeniem Operator zapewnia:

  • znaczącą redukcję kosztów związanych z obsługą korespondencji i przesyłek pocztowych! Ceny nadań już od 80 groszy netto za list zwykły aż do wagi 350g! (ok. 50 kartek A4).
  • potwierdzenia doręczeń nawet listów zwykłych! Czyli najtańsze listy zwykłe doręczane w standardzie listów poleconych. Dzięki systemowi kodów kreskowych, każdy list lub przesyłka otrzymuje unikatowe oznaczenie. Na stronie www.forposta.eu po zalogowaniu klient monitoruje cały proces doręczeń nadanych przesyłek.
    W ramach monitoringu statusów w procesie doręczeń jest możliwość otrzymywania unikatowego na rynku potwierdzenia doręczeń nawet tzw. listów zwykłych.
  • redukcję terminów doręczeń! W przypadku nadań lokalnych w 49 największych miastach Polski i ich aglomeracjach doręczenia następują już następnego dnia.
  • oszczędność czasu przy minimalnym zaangażowaniu klienta. Dzięki możliwości nadania korespondencji oraz przesyłek pocztowych prosto z biura - odbiór nadań przez dedykowanego listonosza ForPOSTA S.A., usługi pocztowe świadczone są według standardów zarezerwowanych dotychczas jedynie dla usług kurierskich

Aby zachęcić Państwa do przetestowania naszych rozwiązań, pragniemy przekazać Państwu atrakcyjny Bon Podarunkowy, którego wykorzystanie związane jest z realizacją doręczeń przez nasze struktury.

Wystarczy w sumie 1500 nadań (niegraniczonych w czasie), a doładujemy Państwa Bon Podarunkowy kwotą 25 PLN do wykorzystania od zaraz w wielu znanych placówkach handlowych na terenie Polski. Po przekroczeniu 3000 nadań kwota doładowania to już 50 PLN.

Czyli podarunek już od 1500 odebranych listów lub/i przesyłek w Państwa siedzibie przez naszych listonoszy oraz doręczonych najtaniej przez struktury ForPOSTA S.A.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w programie Bon Podarunkowy ForPOSTA S.A.

Setki placówek! Podarunek wybieracie Państwo sami !