Forposta - Poczta nowej generacji

O FIRME

ForPOSTA S.A. je registrován národní poštovní operátor o 13-letých zkušenostech na trhu poštovních a kurýrních služeb. Naše společnost v průběhu těchto let získala rozsáhlé zkušenosti v oblasti zásilek, a to díky realizace smluvních zakázek především pro Pocztu Polsku a díky spolupráci s řadou celostátních obchodních sítí.

Základní formou činnosti národního poštovního operátora ForPOSTA S.A. jsou komplexní korespondenční služby pro podnikatelský sektor.
Posláním ForPOSTA S.A. je poskytovat inovativní poštovní řešení o nejvyšší kvalitě za nejnižší cenu a to při minimálním zapojení zákazníka. Naše společnost se neustále zaměřuje na vývoj a na posílení své pozice jako lídra v oblasti poštovních služeb nové generace pro podnikatelský sektor.
V souladu s naším posláním poskytujeme spolehlivé a technologicky vyspělé řešení v oblasti doručovacích poštovních služeb, současně zaručujeme atraktivní ceny a plnou kontrolu odeslaných zásilek. Zavedli jsme řadu praktických nástrojů, které jsou k dispozici zákazníka, mimo jiné jde o zjištění stavu zásilek, každý zákazník má plnou kontrolu nad kvalitou služeb poskytovaných firmou ForPOSTA S.A. Zaručujeme nejvyšší bezpečnost a doručení zásilek v termínu, a to díky používání pokročilých technických řešení v podobě integrované platformy systémové a aplikaci "sledování" procesu doručování jakož i díky vybavení našich doručovatelů v moderní mobilní zařízení společnosti Motorola s funkcí skenování a GPS.
Nabízíme zákazníkovi možnost sledování celého  doručovacího procesu, především dáváme možnost získat potvrzení o doručení (v podobě systémových zpráv, e-mail, SMS) a to v případě i obyčejných (neevidovaných) zásilek!

ForPOSTA S.A. mimo jiné nabízí:

  • 13 let zkušeností v odvětví poštovních služeb. Jsme dlouholetým subdodavatelem Poczty Polské, naše struktury doručují více než 1,5 milionu zásilek. Nabízíme také dynamickou celostátní distribuci neadresných zásilek, doručili jsme více než 1 miliardu reklamních materiálů.
  • Komplexní služby přijetí a doručování korespondence, balíků a distribuce neadresných zásilek pro firemní zákazníky
  • Nejnižší ceny, jedinečné technologická řešení na základě vyhrazeného systému a mobilních zařízení registrujících stav zásilek
  • Plné sledování zásilek s jedinečnou službu doručenky, i obyčejných dopisů! (v podobě systémové zprávy, e-mail a SMS)
  • Nejlevnější "obyčejný dopis" o hmotnosti až do 350 gramů (cca. 50 listů A4)
  • Expresní realizace služeb (dokonce 1 den od data odeslání zásilky*) založených na standardech ISO, zaručuje nejvyšší kvalitu a plný dohled nad procesem služby
  • Minimální zapojení zákazníka: příjem zásilek u zákazníka vyhrazeným doručovatelem ForPOSTA. Nová kvalita v oblasti poštovních služeb dosud poskytována nejlepšími kurýrními společnostmi.
  • Neměnná, nízká cenová úroveň meziměstských doručovacích služeb v cenách na úrovni městských doručovacích služeb
  • E-avízo - elektronická služba oznamující zákazníka o zásilce, realizována formou e-mailu nebo sms
  • Bezhotovostní vyrovnání (již brzy) dobírek na základě mobilních zařízení přizpůsobených k platebním kartám

* platí pro městské a aglomerační služby ve všech městech doručovací síti ForPOSTA S.A.