Forposta - Poczta nowej generacji

NABIZENE SLUZBY A FORMY DISTRIBUCE

NABÍZENÉ SLUŽBY

ForPOSTA S.A. nabízí komplexní zákaznický servis v rámci distribuce reklamních materiálů:

 • Neadresné distribuce - do poštovních schránek,
 • Adresní distribuce - na určené adresy
 • Selektivní distribuce - zákazník určuje místa, kde má být distribuována reklama
 • Skladování a sestavování svěřených reklamních materiálů
 • Plánování, analýza a výběr oblastí distribuce
 • Přesný odhad počtu kusů určených pro distribuci na základě autorských databází
 • Vedení interních kontroly
 • Ukázka pokroku distribuce na interaktivní mapě a předběžné zprávy - popis této inovativní služby popsán je na podstránce distribuční strategie

NABÍZENÉ FORMY DISTRIBUCE

ForPOSTA S.A. nabízí následující formy distribuce:

 • Distribuce neadresových reklamních materiálů do poštovních schránek nebo na jiné určené místo - zde nejvhodnější jsou hromadné produkty a služby.
 • Adresní distribuce - distribuce reklamních materiálů na zadané zákazníkem adresy na vybrané oblasti.
 • Selektivní distribuce - zákazník určuje cílovou skupinu (např. Pohlaví, věk)
 • Distribuce v podobě rozdávání reklamních materiálů - street marketing - leták jde přímo do rukou potenciálních zákazníků. Distribuce se koná ve vybraných městech, kde je obzvláště mnoho lidí, jako např. hlavní ulice, náměstí a nákupní centra.
 • Distribuce v jiné dohodnuté se zákazníkem formě.

Pro zájemce - záruka nekonkurenčních distribuce, což znamená, že reklamní materiál nebude distribuován současně s materiály konkurentů.

a) UNIKÁTNÍ KONTROLNÍ SYSTÉM

Rozhodnutí o pověření distribuce reklamních materiálů souvisí s důvěrou vůči distribuční společnosti. Správná distribuce je vypočtena nejen na odhadovaný dosah do potenciálních zákazníků, ale především na skutečný dosah.
Fungování společnosti ForPOSTA S.A. je založeno na víceúrovňovém kontrolním systému, jehož součástí jsou 3 vnitřní kontroly a 1 finální - oficiální kontrola za účasti zákazníka.
Tento kontrolní systém umožňuje plně zhodnotit a kontrolovat správnou práci distributorů.
V tento způsob ForPOSTA S.A. zajišťuje správnou distribuci reklamních materiálů, která je kontrolována v každé fázi realizace:

· Kontrola koordinátorů každé distribuční oblasti (interní, prováděna předběžně). Každý koordinátor neustále analyzuje práci své skupiny distributorů.

· Srovnávací kontrola (interní). Na konci každého distribučního dne karty distributorů jsou zasílány do sídla Společnosti, které jsou podrobeny analyzovány hlavním koordinátorem, to znamená, že údaje zaslané distributory jsou sestaveny s podrobnou a plně aktualizovanou naší databází.

· Kontrola skupiny kontrolorů (vnitřní kontrola) dodatečné ověření v podobě místní kontroly týmu kontrolorů, ve vybraných distribučních místech. Dodatečně v rámci této kontroly se provádí i telefonní potvrzení nebo rozhovory s lidmi, kteří žijí v distribuční oblasti.

· Finální kontrola za účasti zástupce zákazníka. Společná a rozšířená ve prospěch zákazníka kontrola, která je realizována za účasti zástupce zákazníka. Podmínky této kontroly jsou zaručeny smlouvou o distribuci.

b) POMOC PŘI URČOVÁNÍ OBLASTÍ:

· Zaměstnanci ForPOSTA S.A. na požádání zákazníka poskytují analýzu potenciálu distribuční akcie, jde o pomoc při výběru oblastí, v nichž má proběhnout distribuce a odhad počtu kusů potřebných pro distribuci.
· Tyto akce jsou možné díky tomu, že máme přesné adresní databáze obsahující podrobné informace o počtu domácností a podniků na všech ulicích v každém městě, stejně jako informace o oblastech, kde existuje správný zákaz distribuce.
· Díky přesné adresní databázi ForPOSTA S.A. velmi přesně odhadne potřebný počet kusů do distribuce, díky tomu zákazník se vyhne dodatečným nákladům na tisk zbytečných materiálů.
· Řešení ForPOSTA S.A. zaručuje úsporu materiálu při současné maximalizaci efektu propagace.
· Příkladová plán distribuce reklamních materiálů je možno vidět sem: plán distribuce materiálů

c) CENÍK SLUŽBY DISTRIBUCE:

ForPOSTA S.A. nabízí atraktivní a konkurenční ceny distribuce propagačních materiálů.
Nabídka pro každého zákazníka je individuální. Ceník není jednotný, a cena distribučních služeb závisí na několika faktorech, které stanovují podrobnosti dané distribuce.

Cena distribučních služeb je závislá na následujících faktorech:

· Typ distribuce
· Oblast distribuce
· Počet kusů reklamních materiálů
· Velikost a hmotnost reklamních materiálů
· Frekvence distribuce
· Náklady na transport reklamních materiálů
· Druh distribuční oblasti (městská, venkovská, smíšená)
· Počet dní, během nichž má probíhat distribuce

Pokud máte zájem o služby ForPOSTA S.A. vyplníte ŽÁDOST O CENOVOU NABÍDKU