Forposta - Poczta nowej generacji

POSTOVNI A KURYRNI SLUZBY

INOVATIVNÍ POŠTOVNÍ ŘEŠENÍ PRO podnikatelský sektor!

ForPOSTA S.A. je jedna z nejstarších doručovacích firem v Polsku. Jako dlouhodobý a klíčový subdodavatel Poczty Polské jsme dokonale poznali skutečnost a potřeby trhu, jakož i očekávání zákazníků podnikatelského sektoru v oblasti poštovních služeb.

Nejlevnější obyčejné dopisy odesílány jako standardní doporučené dopisy!
Díky mnohaletým zkušenostem jsme vypracovali unikátní operační řešení, snižující zbytečné náklady při zachování vysoké kvality služeb, díky tomu našim zákazníkům nabízíme mimo jiné:

  • Inovativní řešení umožňující získat potvrzení o doručení (i v případě tzv. Obyčejného dopisu!). Každý zákazník ForPOSTA S.A. má možnost získat potvrzení o doručení (v podobě systémové zprávy, SMS nebo e-mailu), a to i v případě obyčejných listů!
  • Integrovaný systém IT spolupracující s moderními mobilními zařízeními. Kompletní nástroj, který dává zákazníkovi možnost podávat, řídit a sledovat zásilky v reálném čase, bez absorbování jeho drahocenného času.
  • Nejvyšší kvalita služeb: bezpečnost a dodržování termínů. Zásilky odeslané firmou ForPOSTA S.A. jsou doručovány v souladu s nejvyššími standardy a ve spolupráci s celostátní sítí doručovatelů, agentur a místních třídících jednotek. Díky řešením vypracovaným na základě dlouholetých zkušeností a ve spojení s nejnovějšími technologiemi Společnost nabízí svým zákazníkům důvěryhodnost a dodržování termínů při realizaci poštovních služeb, a to v kvalitě dosud nedosažitelné na trhu.
  • Snížení nákladů společností. ForPOSTA S.A. používá své jedinečné provozní řešení, které tím snižují zbytečné náklady doručovacích služeb. Díky zavedeným normám naší Společnosti firmy mají možnost získat co nejvíce atraktivní ceny, pokud jde o kurýrní služby.
  • Respektování času zákazníka. ForPOSTA S.A. nabízí služby, které nevyžadují mnoho drahocenného času zákazníků, tedy nabízíme svým zákazníkům řešení, která splňují nejvyšší očekávání moderní ekonomiky.

Garantovaná kvalita kurýrních služeb za cenu poštovní služby!

Poštovní služby:

ForPOSTA S.A. nabízí možnost odesílání obyčejných listů, listů evidovaných, listů doporučených s možností získat potvrzení o jejich doručení a neadresových zásilek. S cílem zvýšit komfort služeb každý zákazník má možnost získat potvrzení o stavu zásilky ve formě SMS, e-mailu nebo systémové zprávy.

  • Služba - Městská pošta (lokální podání a převzetí zásilek): Podání a doručení zásilek mezi odesílatelem a adresátem v rámci stejného města nebo aglomerace, na základě místních třídicích jednotek v termínu D + 1.
  • Služba - Meziměstská a Celostátní pošta (podání a převzetí zásilek v rámci meziměstském sítě): Služba umožňuje efektivní podání a doručování zásilek mezi podporovanými místy a jejich aglomeracemi (D + 3) v rámci vlastní sítě, na základě místních třídicích jednotek a centrálního překládkového skladu (HUB).

V rámci doručování zásilek na území celého Polska, ForPOSTA S.A. spolupracuje s největším provozovatelem poštovních služeb v Polsku, což umožňuje realizovat doručovatelské služby při zachování nejvyšší bezpečnosti a za nejnižší ceny! Konsolidace poštovních služeb v tak velkém měřítku, dovoluje nám zajistit realizaci služeb i v nejmenších městech.