Forposta - Poczta nowej generacji

POJISTENI ZASILEK

Jsme svědomí, že každá odeslaná zásilka je velmi důležitá pro naše zákazníky, proto bezpečnost každé zásilky je rozhodujícím faktorem při realizaci služeb poskytovaných firmou ForPOSTA S.A.

Pro ještě větší komfort zákazníků, naši nabídku doplňuje možnost dodatečného (mimo standardního) pojištění poštovních zásilek. Zákazník tak získá pohodlí a jistotu, že nim odeslaná cenná zásilka je bezpečná, pokud jde o její doručení a její fyzickou hodnotu. Dodatečná ochrana začíná převzetím zásilky doručovatelem, a končí jejím doručením adresátovi.

 

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ:

V souladu s naším posláním poskytujeme spolehlivé a inovativní řešení v oblasti poštovních doručovacích služeb, garantujeme nejnižší cenu za nejvyšší kvalitu služeb, a to při minimálním zapojení zákazníka. Efekty práce firmy ForPOSTA S.A. byly oceňování, což potvrzují ocenění a certifikáty kvality a důvěryhodnosti, mimo jiné: "Giełdowa Spółka roku", ISO 9001 a "Gepard Biznesu".

Firma FORPOSTA S.A. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013. Projekt jest współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.