Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Stosowane rozwiązania systemowe i informatyczne

ForPOSTA S.A. na przestrzeni wielu lat współpracy z  Pocztą Polską wypracowała unikatowe rozwiązania operacyjne i technologiczne, umożliwiające klientowi redukcję kosztów, przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych usług!

Jedną z ciekawszych nowości w usługach oferowanych przez Operatora, jaka została udostępniona klientowi biznesowemu jest możliwość monitorowania całego procesu doręczeń, a także otrzymywania potwierdzeń doręczenia (raportów systemowych, e-mail, sms) nawet listów zwykłych! ForPOSTA S.A.  wprowadziła na rynek pocztowy funkcjonalność, która dotychczas dostępna była jedynie dla usług kurierskich.  

Usługę wyróżnia bezpłatna, prosta i szybka aplikacja, dzięki której klient biznesowy nada korespondencję i przesyłki, a także monitoruje proces ich doręczenia. Aplikacja umożliwia każdemu użytkownikowi organizację korespondencji w jednym miejscu. Nad całym procesem czuwa dedykowany system ERP, który w połączeniu ze znakowaniem unikatowym kodem kreskowym każdej nadawanej przesyłki oraz stosowanie przez listonoszy urządzeń mobilnych, umożliwia jej monitorowanie. Potwierdzenia doręczeń określane są w czasie rzeczywistym i wysyłane bezpośrednio do klienta. Taka obsługa gwarantuje dotarcie we właściwe miejsce we właściwym czasie każdej przesyłki.

Minimum zaangażowania klienta to przede wszystkim doświadczeni, sumienni listonosze działający w podobny sposób jak kurierzy w najlepszych firmach kurierskich. Podobnie jak odbierający paczki kurierzy firm kurierskich, listonosze ForPOSTA S.A. operują na zasadzie odbiorów korespondencji bezpośrednio u klienta.  

Kolejnym atutem usług świadczonych przez ForPOSTA S.A. jest ekspresowa realizacja doręczeń, która w ramach usługi miejskiej następuje już w kolejnym dniu roboczym po dniu nadania. Tak krótki termin doręczeń możliwy jest dzięki 49 lokalnym sortowniom zlokalizowanym we wszystkich byłych i obecnych miastach wojewódzkich. W przypadku doręczeń międzymiejskich realizacja doręczeń następuje w trzecim dniu roboczym po dniu nadania.

Do dyspozycji każdego klienta pozostaje tzw. opiekun operacyjny oraz dedykowany Help Desk, który udziela kompleksowej pomocy z zakresu usług operatora, rozwiewając wszelkie pytania lub wątpliwości.

Nie sposób zaznaczyć jak konkurencyjne ceny oferuje ForPOSTA S.A. w ramach świadczonych usług. Faktem jest, że proponowane ceny doręczeń należą do najniższych w kraju. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu automatycznych procesów doręczeń, ale przede wszystkim dzięki optymalizacji rejonizacji doręczeń. Dzięki długoletniej pracy na rzecz Poczty Polskiej zostały wypracowane procedury usprawniające pracę, dzięki czemu koszt jednostkowy w ramach doręczenia każdej przesyłki zdecydowanie maleje.

Wdrożone projekty wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne na każdym etapie obsługi korespondencji i przesyłek. Obrazują one bezpośrednio podejście ForPOSTA S.A. zgodne z własną misją jako Poczta Nowej Generacji. Wyprzedzanie oczekiwań rynku to jedna z największych przewag konkurencyjnych Operatora!

 

Usługi Pocztowe w jakości usług kurierskich!