Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Referencje

AUCHAN POLSKA . Centrum Handlowe Sosnowiec

LIST REFERENCYJNY

„Z przyjemnością oświadczamy, iż Auchan Sosnowiec współpracuje z firmą Forposta w zakresie dystrybucji gazetek reklamowych na terenie Sosnowca i okolic od 2011 r.

Ogromna znajomość zagadnień marketingu bezpośredniego oraz umiejętności praktycznej obsługi klienta decydują o wysokiej jakości świadczonych usług.

Nasza współpraca w zakresie planowania, realizacji i kontroli efektów dystrybucji przebiega sprawnie i skutecznie. Z powierzonych zadań pracownicy firmy Forposta wywiązują się sumiennie i terminowo. Po każdej akcji promocyjnej. Pracownicy firmy kontrolują zadanie, stosując się ściśle do uwagi i sugestii Naszych klientów.

Bazując na naszych kilkuletnich doświadczeniach możemy bez wahania polecić firmę Forposta jako solidnego partnera gwarantującego niezawodny kolportaż wszelkich ulotek promocyjnych."

 

AUCHAN POLSKA . Centrum Handlowe Swadzim

LIST REFERENCYJNY

"Współpracując z ForPOSTA S.A. w okresie od stycznia 2012 roku do dnia dzisiejszego niniejszym potwierdzamy, iż jesteśmy w pełni zadowolenia z jakości świadczonych przez Spółkę usług.

Firma ForPOSTA S.A. w sposób wzorowy realizowała i realizuje dla nas usługi dystrybucji materiałów reklamowych. Każdorazowe zlecenie jest podejmowane i realizowane terminowo.

Wysoki profesjonalizm świadczonych usług tj. szybka, skuteczna i bezproblemowa obsługa, bardzo dobra znajomość wszystkich aspektów rynku sprawiają, że dotychczasowa współpraca z Firmą ForPOSTA układa się wzorowo.

Dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy Firmą ForPOSTA S.A. jako kompetentnego, solidnego, wiarygodnego i godnego zaufania Partnera, oferującego przy tym konkurencyjne ceny usług."

 

EURO-net .

LIST REFERENCYJNY

„Firma Euro-net . z siedzibą w Warszawie niniejszym potwierdza, że współpracuje z firmą FORPOSTA S.A. w zakresie dystrybucji materiałów reklamowych od 2006 roku.

(W latach 2006 – 1011 Spółka funkcjonowała pod nazwą Praxis .)

Realizacja zleconych w tym okresie przez firmę Euro-net . dystrybucji przebiegała prawidłowo.”