Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Dystrybucja druków bezadresowych

Dystrybucja druków bezadresowych jest  jedną z najtańszych, a zarazem najskuteczniejszych form marketingu bezpośredniego.

ForPOSTA S.A. to znana, ogólnopolska, rzetelna i w pełni zorganizowana firma doręczeniowa działająca na rynku od 2001 roku.

Od początku swojej działalności Spółka świadczy usługi bezadresowego, adresowego oraz bezpośredniego kolportażu materiałów reklamowych dla sieci handlowych oraz regionalnych i lokalnych firm na terenie całego kraju w ramach dotarcia do odbiorcy prywatnego tj. lokatorskich skrzynek oddawczych typu euro, a także do podmiotów gospodarczych i instytucji. Tego typu akcja marketingowa cieszy się dużą popularnością wśród wielkich sieci handlowych oraz mniejszych organizacji mających na celu skuteczną reklamę swojej oferty wśród potencjalnych Klientów. Dodatkowo Spółka świadczy usługi kolportażu bezpośredniego do wybranej przez klienta grupy docelowej w wyznaczonych punktach i miejscach publicznych.

Swoją markę i doświadczenie ForPOSTA S.A. buduje od 2001 roku. Dziś Spółka posiada mocną pozycję na rynku dystrybucji przesyłek bezadresowych, kolportując ponad 170 milionów druków miesięcznie, a od początku działalności doręczając ponad miliard druków bezadresowych.

ForPOSTA S.A. przez wiele lat współpracowała z Pocztą Polską S.A. świadcząc usługi dystrybucji bezadresowej i będąc jednocześnie największym podwykonawcą tej instytucji na rynku doręczeń. To właśnie Operator Powszechny po 1989 roku posiadał monopol na tego typu usługi i do 2006 roku był największym graczem na rynku druków bezadresowych.

Wieloletnia współpraca z tak wymagającym podmiotem jak Poczta Polska i zdobyte przez ten okres bogate doświadczenie powoduje, iż dziś nasze działania odznaczają się najwyższym poziomem profesjonalizmu, wyjątkową dokładnością oraz sumiennością dającą gwarancję dotarcia do określonej grupy potencjalnych odbiorców.


Zaufali nam m.in.:

 
 

Dzięki ForPOSTA S.A. możesz się przekonać jak skuteczna, a zarazem tania może być reklama bezpośrednia. Skorzystanie z naszych usług to pierwszy krok do sukcesu!