Forposta - Poczta nowej generacji

POSTOVE A KURIERSKE SLUZBY

INOVATÍVNE POŠTOVÉ RIEŠENIE PRE PODNIKATEĽSKÝ SEKTOR!

ForPOSTA S.A. je jedna z najstarších doručovateľských firiem v Poľsku. Ako dlhodobý a kľúčový subdodávateľ Poczty Polskej sme dokonale poznali skutočnosť a potreby trhu, ako aj očakávania zákazníkov podnikateľského sektora v oblasti poštových služieb.

Najlacnejšie obyčajné listy odosielané ako štandardné doporučené listy!
Vďaka mnohoročným skúsenostiam sme vypracovali unikátne operačné riešenia, znížujúce zbytočné náklady pri zachovaní vysokej kvality služieb, vďaka tomu našim zákazníkom ponúkame okrem iného:

  • Inovatívne riešenia umožňujúce získať potvrdenie o doručení (aj v prípade tzv. obyčajného listu!). Každý zákazník ForPOSTA S.A. má možnosť získať potvrdenie o doručení (v podobe systémovej správy, SMS alebo e-mailu), a to aj v prípade obyčajných listov!
  • Integrovaný systém IT spolupracujúci s modernými mobilnými zariadeniami. Kompletný nástroj, ktorý dáva zákazníkovi možnosť podávať, riadiť a sledovať zásielky v reálnom čase, bez absorbovania jeho drahocenného času.
  • Najvyššia kvalita služieb: bezpečnosť a dodržiavanie termínov. Zásielky odoslané firmou ForPOSTA S.A. sú doručované v súlade s najvyššími štandardmi a v spolupráci s celoštátnou sieťou doručovateľov, agentúr a miestnych triediacich jednotiek. Vďaka riešeniam vypracovaným na základe dlhoročných skúseností a v spojení s najnovšími technológiami Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom dôveryhodnosť a dodržiavanie termínov pri realizácii poštových služieb, a to v kvalite doposiaľ nedosiahnuteľnej na trhu.
  • Zníženie nákladov spoločností. ForPOSTA S.A. používa svoje jedinečné prevádzkové riešenia, ktoré tým znížujú zbytočné náklady doručovateľských služieb. Vďaka zavedeným normám našej Spoločnosti firmy majú možnosť získať čo najviac atraktívne ceny, pokiaľ ide o doručovateľské služby.
  • Rešpektovanie času zákazníka. ForPOSTA S.A. ponúka služby, ktoré nevyžadujú veľa drahocenného času zákazníkov, teda ponúkame svojim zákazníkom riešenia, ktoré spĺňajú najvyššie očakávania modernej ekonomiky.
    Garantovaná kvalita kuriérskych služieb za cenu poštovej služby!

POŠTOVÉ A KURIÉRSKE SLUŽBY

INOVATÍVNE POŠTOVÉ RIEŠENIE PRE PODNIKATEĽSKÝ SEKTOR!
ForPOSTA S.A. ponúka najinovatívnejšie riešenie v oblasti doručovateľských služieb. V súvislosti s najnovšími technológiami poskytujeme poštové služby na základe plne integrovaného systému riadenia a sledovania zásielok. To umožňuje nám ponúknuť zákazníkom jedinečnú kvalitu našich služieb.

Poštové služby:

ForPOSTA S.A. ponúka možnosť odosielania obyčajných listov, listov evidovaných, listov doporučených s možnosťou získať potvrdenie o ich doručení a neadresových zásielok. S cieľom zvýšiť komfort služieb každý zákazník má možnosť získať potvrdenie o stave zásielky vo forme SMS, e-mailu alebo systémovej správy.

  • Služba - Mestská pošta (lokálne podanie a prevzatie zásielok): Podanie a doručenie zásielok medzi odosielateľom a adresátom v rámci toho istého mesta alebo aglomerácie, na základe miestnych triediacich jednotiek v termíne D + 1.
  • Služba - Medzimestská a Celoštátna pošta (podanie a prevzatie zásielok v rámci medzimestskej siete): Služba umožňuje efektívne podanie a doručovanie zásielok medzi podporovanými miestami a ich aglomeráciami (D + 3) v rámci vlastnej siete, na základe miestnych triediacich jednotiek a centrálneho prekládkového skladu (HUB).

V rámci doručovania zásielok na území celého Poľska, ForPOSTA S.A. spolupracuje s najväčším prevádzkovateľom poštových služieb v Poľsku, čo umožňuje realizovať doručovateľské služby pri zachovaní najvyššej bezpečnosti a za najnižšie ceny! Konsolidácia poštových služieb v tak veľkom meradle, dovoľuje nám zabezpečiť realizáciu služieb aj v najmenších mestách.

Každá služba sa vyznačuje unikátnymi vlastnosťami.