Forposta - Poczta nowej generacji

POISTENIE ZASIELOK

Sme svedomí, že každá odoslaná zásielka je veľmi dôležitá pre našich zákazníkov, preto bezpečnosť každej zásielky je rozhodujúcim faktorom pri realizácii služieb poskytovaných firmou ForPOSTA S.A.

Pre ešte väčší komfort zákazníkov, našu ponuku dopĺňa možnosť dodatočného (mimo štandardného) poistenia poštových zásielok. Zákazník tak získa pohodlie a istotu, že nim odoslaná cenná zásielka je bezpečná, pokiaľ ide o jej doručenie a jej fyzickú hodnotu. Dodatočná ochrana sa začína prevzatím zásielky doručovateľom, a končí jej doručením adresátovi.

CERTIFIKÁTY A OCENENIA:

V súlade s našim poslaním poskytujeme spoľahlivé a inovatívne riešenia v oblasti poštových doručovateľských služieb, garantujeme najnižšiu cenu za najvyššiu kvalitu služieb, a to pri minimálnym zapojení zákazníka. Efekty práce firmy ForPOSTA S.A. boli oceňovanie, čo potvrdzujú ocenenia a certifikáty kvality a dôveryhodnosti, okrem iného: "Giełdowa Spółka roku“, ISO 9001 a „Gepard Biznesu".

Naše ocenenia to okrem iného:

Firma FORPOSTA S.A. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013. Projekt jest współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego