Forposta - Poczta nowej generacji

O FIRME

ForPOSTA S.A. je registrovaný národný poštový operátor o 13-ročných skúsenostiach na trhu poštových a kuriérskych služieb. Naša spoločnosť v priebehu týchto rokov získala rozsiahle skúsenosti v oblasti zásielok, a to vďaka realizácie zmluvných zákaziek predovšetkým pre Pocztu Polsku a vďaka spolupráce s množstvom celoštátnych obchodných sietí.

Základnou formou činnosti národného poštového operátora ForPOSTA S.A. sú komplexné korešpondenčné služby pre podnikateľský sektor.

Poslaním ForPOSTA S.A. je poskytovať inovatívne poštové riešenia o najvyššej kvalite za najnižšiu cenu a to pri minimálnom zapojení zákazníka. Naša spoločnosť sa neustále zameriava na vývoj a na posilnenie svojej pozície ako lídra v oblasti poštových služieb novej generácie pre podnikateľský sektor.

V súlade s našim poslaním poskytujeme spoľahlivé a technologicky vyspelé riešenia v oblasti doručovateľských poštových služieb, súčasne zaručujeme atraktívne ceny a plnú kontrolu odoslaných zásielok. Zaviedli sme rad praktických nástrojov, ktoré sú k dispozícii zákazníka, okrem iného ide o zistenie stavu zásielok, každý zákazník má plnú kontrolu nad kvalitou služieb poskytovaných firmou ForPOSTA S.A. Zaručujeme najvyššiu bezpečnosť a doručenie zásielok v termíne, a to vďaka používaniu pokročilých technických riešení v podobe integrovanej platformy systémovej a aplikácii "sledovania" procesu doručovania ako aj vďaka vybaveniu našich doručovateľov v moderné mobilné zariadenia spoločnosti Motorola s funkciou skenovania a GPS.

Ponúkame zákazníkovi možnosť sledovania celého doručovateľského procesu, predovšetkým dávame možnosť získať potvrdenie o doručení (v podobe systémových správ, e-mail, SMS) a to v prípade aj obyčajných (neevidovaných) zásielok!

ForPOSTA S.A. okrem iného ponúka:

  • 13 rokov skúseností v sektore poštových služieb. Sme dlhoročným subdodávateľom Poczty Polskej, naše štruktúry doručujú viac ako 1,5 milióna zásielok. Ponúkame tiež dynamickú celoštátnu distribúciu neadresných zásielok, doručili sme viac ako 1 miliardu reklamných materiálov.
  • Komplexné služby prijatia a doručovania korešpondencie, balíkov a distribúcia neadresných zásielok pre firemných zákazníkov
  • Najnižšie ceny, jedinečné technologické riešenia na základe vyhradeného systému a mobilných zariadení registrujúcich stav zásielok
  • Plné sledovanie zásielok s jedinečnú službu potvrdenia o doručení, aj obyčajných listov! (v podobe systémovej správy, e-mail a SMS)
  • Najlacnejší "obyčajný list" s hmotnosťou až do 350 gramov (cca. 50 listov A4)
  • Expresná realizácia služieb (dokonca 1 deň od dátumu odoslania zásielky*) založených na štandardoch ISO, zaručuje najvyššiu kvalitu a plný dohľad nad procesom služby
  • Minimálne zapojenie zákazníka: príjem zásielok u zákazníka vyhradeným doručovateľom ForPOSTA. Nová kvalita v oblasti poštových služieb doteraz poskytovaná najlepšími kuriérskymi spoločnosťami.
  • Nemenná, nízka cenová úroveň medzimestských doručovateľských služieb v cenách na úrovni mestských doručovateľských služieb
  • E-avízo - elektronická služba oznamujúca zákazníka o zásielke, realizovaná formou e-mailu alebo sms
  • Bezhotovostné vyrovnanie (už čoskoro) dobierok na základe mobilných zariadení prispôsobených k platobným kartám

* platí pre mestské a aglomeračné služby vo všetkých mestách doručovacej sieti ForPOSTA S.A.

Údaje o spoločnosti:

·         NIP: 954-23-78-403
·         REGON: 277512722
·         KRS:  0000391895