Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Doręczanie na pocztę

doręczenia na poczte

ODBIÓR KORESPONDENCJI W BIURZE KLIENTA, PRZEZ DEDYKOWANEGO LISTONOSZA!

Usługa Doręczeń na Pocztę Polską to odbiory i doręczenia korespondencji w imieniu i na rzecz Klienta do wyznaczonego Urzędu Pocztowego tego samego dnia*, za potwierdzeniem nadania. W przypadku nie podjęcia współpracy na bazie struktur doręczeniowych ForPOSTA S.A. Operator świadczy usługę przemieszczania korespondencji z siedziby klienta do wyznaczonego punktu PP.
 
  • Usługa polegająca na odbiorze korespondencji z siedziby klienta i przemieszczeniu jej na rzecz i w jego imieniu do placówki Poczty Polskiej za potwierdzeniem nadania (w przypadku nadawania listów doręczanych jedynie przez Pocztę Polską)**
  • Klient rozlicza się za wysyłkę korespodencji bezpośrednio z PP, operator pobiera jedynie opłatę abonamentową za przemieszczenie na PP.
  • W zależności od wyboru placówki (Poczty Lokalnej lub Poczty Głównej w określonym mieście) usługa realizowana jest w terminach D+0 oraz D+1.
 Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy kliknij tutaj.
 
Doręczenie następnego dnia w przypadku braku podpisanej umowy klienta z główną PP 
** Warunkiem jest posiadanie aktywnej umowy z Poczta Polską