Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

Gepardy biznesu

28.11.2012

Forposta zrewolucjonizuje rynek pocztowy

 

"Wykorzystując swoje doświadczenia oraz rozbudowaną sieć doręczycieli, a także zbliżający się moment uwolnienia rynku pocztowego, firma chce wkroczyć w 2013 r. z usługą, która zapewni klientowi szybkie doręczenie do adresata po bardzo konkurencyjnej cenie", mówi Tomasz Kuśmierski , prezes Forposta S.A. w Katowicach.

Forposta od lat świadczy usługi doręczeń druków bezadresowych we współpracy z wiodącymi firmami handlowymi obecnymi w naszym kraju, jak i Pocztą Polską w zakresie doręczeń paczek. Dysponując ogólnopolską siecią kurierów, jest doskonale przygotowana i zorganizowana do prowadzenia działań w tym zakresie.

tomasz kusmierski 

Atutem firmy jest jej ciągły rozwój oraz ewolucja, która umacnia konkurencyjność Spółki w obszarze prowadzonych działań. Doskonale w ten trend wpisuje się plan wejścia na zarezerwowany dotychczas dla Poczty Polskiej obszar przesyłek do 50 gr.Wykorzystując swoje doświadczenia oraz rozbudowaną sieć doręczycieli, a także zbliżający się moment uwolnienia rynku pocztowego, firma chce wkroczyć w 2013 r. z usługą, która zapewni klientowi szybkie doręczenie do adresata po bardzo konkurencyjnej cenie.

 

 

Według Urzędu Komunikacji Elektronicznej wartość tego rynku w 2012 r. była szacowana na około 4,7 mld PLN rocznie, a dane te nie uwzględniają firm kurierskich, dla których usługa oferowana przez Spółkę także będzie konkurencyjna.


To właśnie sukces w dotychczasowych działaniach firmy na rynku druków bezadresowych oraz doręczeń paczek spowoduje, że nowa usługa oferowana od 2013 r. przez Forposta zrewolucjonizuje zarezerwowany do tej pory w większości dla Poczty Polskiej rynek.

Forposta S.A. w Katowicach została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie  Efektywna Firma 2011.
źrodło:
http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/3022/289/