Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

ForPOSTA zakończyła budowę struktury

23.07.2013

ForPOSTA zakończyła budowę struktury do doręczeń w 30-tu miastach Polski!

- Cała struktura działa na bazie zorganizowanych i zintegrowanych regionalnych agencji pocztowych, które pozwolą efektywnie zarządzać korespondencją w oparciu o lokalne sortownie obniżając koszty świadczonych usług. Przesyłki będą dostarczane w obrębie aglomeracji (red. Poczta Miejska), a w późniejszej fazie rozwoju również pomiędzy aglomeracjami w ramach Poczty Międzymiejskiej. Daje to podwaliny pod rozpoczęcie działalności handlowej oraz operacyjnej obsługi produktów oferowanych przez Spółkę - mówi Tomasz Kuśmierski, prezes Forposta SA.


W maju 2013 r. Forposta SA rozpoczęła sprzedaż usług w ramach pierwszego etapu związanego z dostarczaniem przesyłek w obrębie aglomeracji. Ponadto Spółka tworzy system do obsługi całego procesu doręczeń. Spółka oferuje nową jakość w sferze usług pocztowych, która dotychczas dostępna była jedynie dla usług kurierskich. W momencie uruchomienia agencji w 49 największych miastach Polski spółka wdroży dedykowany systemu ERP oraz zastosuje mobilne terminale typu hand-held w ramach monitoringu i rejestracji nadań gwarantując tym samym pełną kontrolę na każdym etapie doręczeń korespondencji oraz przesyłek pocztowych - kontynuuje Tomasz Kuśmierski. 

Forposta SA to firma z 13-letnim doświadczeniem na rynku usług doręczeniowych, posiadająca liczne certyfikaty rzetelności i jakości, wielokrotnie nagradzana, mogąca poszczycić się ogromnym doświadczeniem, m.in. jako wieloletni podwykonawca Poczty Polskiej w dziedzinie doręczeń oraz wieloletni Parter świadczący usługi dystrybucji dla ogólnopolskich sieci handlowych. Firma w maju 2012 r. debiutowała na rynku w ASO NewConnect stając się spółką publiczną, której zaufały Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, tj. TFI Allianz oraz TFI Union Investment.

Autor: Redakcja

źródło:
http://rynek-pocztowy.pl/wiadomosci/poczta/904-forposta-zakonczyla-budowe-struktury