Forposta - Poczta nowej generacji

newsletter

Jeśli chcesz śledzić rozwój ForPOSTA S.A., jak również wdrażanie nowych usług oferowanych klientom, dołącz do naszego newslettera!

Zasady rozsyłania oraz wiecej informacji znajdą państwo na podstronie dotyczącej newslettera.

ForPOSTA konferencja

19.11.2013

ForPOSTA w 2-3 lata 3% rynku


ForPOSTA to firma działająca na rynku od prawie 13 lat. Jako wieloletni partner i podwykonawca Poczty Polskiej. Teraz przyszła pora na działalność w pełni autonomiczną i samodzielną. W poniedziałek 04.11.2013 odbyła się konferencja prasowa, na której władze firmy przedstawiły strategię rozwoju na kluczowym rynku doręczeń pocztowych do 2016 r.

Jak powiedział Tomasz Kuśmierski, Prezes Zarządu ForPOSTA i główny udziałowiec firmy, przyszedł czas na całkowicie nowe i innowacyjne podejście do usług pocztowych w ramach standardów zarezerwowanych dotychczas jedynie dla najlepszych firm kurierskich.W ciągu najbliższych 2-3 lat firma zamierza zająć ok. 3% wartego 6,3 mld zł rynku pocztowego w Polsce.

Unikatowość oferty ForPOSTA polega m.in. na świadczeniu usługi poczty miejskiej/aglomeracyjnej oraz międzymiejskiej. Obie usługi bazują na innowacyjnym połączeniu organizacji pracy przedsiębiorstwa z nowoczesną technologią. Firma wykorzystuje własne lokalne sortownie zlokalizowane w 49 największych miastach Polski. Listonosze ForPOSTA są wyposażeni w nowoczesne urządzenia mobilne Motorola MC45, dzięki temu możliwe jest moitorowanie oraz uzyskiwanie potwierdzeń doręczeń nawet listów zwykłych.

Wskutek  połączenia doświadczenia operacyjnego z  najnowocześniejszą technologią ForPOSTA może zaoferować rozwiązania, które  obniżają ceny listu zwykłego o 44%, a ceny listu poleconego o 23% w stosunku do oferty Operatora Publicznego.

Jak zapowiedział, Tomasz Kuśmierski, firma w najbliższych latach zamierza wprowadzić m.in. usługę poczty hybrydowej, własną sieć Punktów Obsługi Korespondencjiw każdym mieście powyżej 5 tys mieszkańców (581 miast) oraz umożliwić klientom nadawanie i odbieranie listów oraz przesyłek z autorskich urządzeń automatycznych. 

Dla zainteresowanych podajemy link do zapisu przebiegu konferencji prasowej:

http://www.forposta.eu/biuro_prasowe/Konferencja_prasowa_ForPOSTA.html

 

Źródło:

http://rynek-pocztowy.pl/wiadomosci/poczta/974-forposta-w-2-3-lata-3-rynku